001-818-900-9945 contact@iranefardalive.com
انقلاب مخملین پهلوی ها دکتر منوچهر فرح بخش

پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه ۲۳ مرداد

این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم. ابتدا به دیدن کلیپی از سخنان حشمت الله طبرزدی در ارتباط با سخنان دیروزعلی خامنه ای خواهیم نشست و با شما به سخن خواهیم پرداخت.

ایشان  در بخشی از جوابیه اش میگوید: خامنه ای از آن افرادی است که دارای قدرت مطلقه است و میگوید که چون امام خمینی مذاکره با آمریکا را ممنوع کرده منهم ممنوع میکنم ، دولت هم که جرات حرف زدن روی حرف آقا را ندارد، آیا مردم این مملکت حق دارند خودشان راجع به سرنوشتان تصمیم بگیرند و یا خیر؟ شما بجای ما تصمیم میگیرید و ما را صغیر و ناتوان فرض میکنید؟ چه کسی این حق را به شما اعطا کرده است؟ مردم که نکرده اند، ایشان حتی پاسخگو به اعمالی که خود تصمیم گرفته و اجرا شده است نیستند ، حال هرکس مخالفت کند یا به زندان و شکنجه محکوم میشود ویا سرکوب میگردد،. ایشان میگوید من نمیگذارم ،. شما به چه حقی نمیگذارید چه کسی این اجازه را به شما داده؟ ملت که نداده است .

در ادامه از شما دعوت میکنیم که به صدای مقام معظم رهبری و دستورو نظرشان در ارتباط با سرکوب مردم معترض گوش بسپارید. البته عده ای میگویند این را از تکه تکه کردن سخنان ایشان درست کرده اند و این سخنان مربوط به او نیست.بهر حال ذات این فرد همین است و بکرات نشان داده است که پشت پرده تمام سرکوب ها و کشتن ها خود این شخص بوده است.

اگر انقلاب نشده بود خامنه ای بزرگترین خطیب ایران بود و هنرمندان دوستش داشتند ، آن خامنه ای توسط خودش اعدام شد!!! و شد یک جبار مذهبی که مردم را اوباش مینامد ،وقتی رئیس جمهور بود دورو برش چه کسانی بودند حالا چه کسانی هستند. حتی به رفسنجانی که او را بدروغ معرفی کرد که از این راه نفعی ببرد هم رحم نکرد و او را از میان برداشت .

امروز تولد علی جان حاتمی و جعفر پناهی است ،همه عمر دیر رسیدیم چندین کتاب در مورد او آمده است بهر حال به یادگاران علی حاتمی و به جعفر پناهی تبریک میگوییم.

در بخش بعدی به تفصیل از واگذاری دریای خزر به دیگران توسط جمهوری جهل و جور و فساد با شما سخن می گوییم.
دیروز رژیم اسلامی کنوانسیون حقوقی دریای خزر را که بصورت ناعادلانه تقسیم شده بود را امضاء نمود و برسمیت شناخت .و ملت ایران به هیچ عنوان این قرار داد را قبول نخواهد داشت.

این خیانت توسط روحانی و محمد جواد ظریف انجام شد و ملت ایران این خیانت کاران را نخواهد بخشید، طول ساحل ما دوبرابر ساحل آذربایجان است حداقل باید اندازه آذربایجان سهم ما میشد، حق ما این نبود، اینها برای اینکه روسیه از حکومت آقا مجتبی حمایت کند دست به هر وطن فروشی خواهند زد همانطور که خاک ما را به دوبی و آب ما را به عراق  و حالا دریاچه ما را هم به روسها واگذار میکنند اینها دیگر روی فتحعلی شاه را سفید کرده اند،.

آقایی در وزارت خارجه بود بنام عباس ملکی که مسئول مذاکره اولیه برای سهم ایران از دریای خزر شده بود و او کوتاه نیامد و همان سهمی که در قرارداد قبلی بود یعنی ۵۰ درصد را خواهان شد ،حتی علی اکبر شبیری هم ایستادگی کرد ولی علی اکبر ولایتی نوکر الحضور همیشگی، دریای خزر را فروخت و محمد جواد ظریف آنرا امضاء کرد.، رئیس جمهور قزاقستان این کنوانسیون را دستاورد بزرگی برای کشورش میداند.

یک خبر نگار قزاقستانی مینویسد دو دلیل برای شادی ملت قزاقستان وجود دارد اول اینکه مرزهای دریای خزر مشخص شده است ، دوم اینکه ۳۰ درصد از دریای خزر به قزاقستان رسیده است،.

در پی اظهارات حیدر عبادی نخست وزیر عراق نماینده ایران در عراق میگوید نیروهای ما بودند که داعش را از عراق بیرون راندند ، این جواب شماست؟. کسی نیست به اینها بگوید داعش را که خود شما درست کردید و اصلا خود شما داعش هستید ، شما از داعش هم بدتر هستید،.
بخش دوم برنامه را با کلیپی از اصفهان در سال ۵۶ آغاز میکنیم و اینکه مردم چه با حجاب و چه بی حجاب در کنار هم زندگی آسوده ای داشتند.

باخبر شدیم که نرگس محمدی بیمار است ،آقای تقی رحمانی همسر نرگس بانو میگوید همسرم برای عمل جراحی کیسه صفرا به بیمارستان اعزام شده و یک غده در شکمش بوده که فعلا آن را خارج ننموده اند ،همچنین باخبر شدیم دیگر بانوی محبوس نسرین ستوده هم بعلت بیماری بستری شده است ، خواهان سلامتی هردو بانوی مبارز زندانی هستیم،.

سپس از خبر باز کردن یک حساب به نام هما سلطانی توسط پدر و مادرش شما را باخبر خواهیم ساخت، که این مبالغی که توسط دوستانش در این حساب جمع میگردد برای ساخت یک مدرسه در بلوچستان استفاده خواهد شد،. فکر میکنم در پشت این قضیه شخص نوریزاد هم تاثیر بسزایی داشته است،.
امیر انتظام مرد ، اما نامش همیشه جاودان میماند،  امثال نوریزاد ها و عبدالفتاح سلطانی ها و حشمت الله طبرزدی به سیم آخر زده اند و دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند اینان مردان بزرگی هستند که یادشان جاوید خواهد ماند باید همیشه انسانها را با ظرفیت های خودشان بررسی کنیم و بگذاریم به شیوه خودشان کارهای ارزشمندشان را انجام دهند،.

در انتها به این سخن خامنه ای که کمتر مورد توجه قرار گرفته میپردازیم که می گوید :  موضوع اقتصادی ما ریشه داخلی دارد، یعنی این چهل سال این رژیم جز فساد و بدبختی هیچ دستاوردی برای این مردم و مملکت نداشته است، آقا زاده های آقایان گلپایگانی  و دکتر طاهری و آقای مقدم و برادر آقای وحید حقانیان و رستم قاسمی از این نوع فساد هستند

با ما باشید و پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظرشنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب دانلود فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو