001-818-900-9945 contact@iranefardalive.com
انقلاب مخملین پهلوی ها دکتر منوچهر فرح بخش

پنجره ای رو به خانه پدری پنجشنبه ٢۸ تير

این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز خواهیم نمود. ابتدا نگاهی به سخنان وزیر بهداشت آقای قاضی زاده هاشمی خواهیم افکند و با شما از فریب کاری و دروغ پردازی رژیم به سخن خواهیم نشست
وزیر بهداشت آدم قابل تاملی است ، به زبان شفاف میگوید به مردم بگویید که طوفانی دارد نزدیک میشود.
متاسفانه این نظام چون بر پایه دروغ استوار شده است و این ستون همانطور کج بالا رفته است. اما این حکومت به ناچار دنباله رو دروغ، عاجز شده است.

این رژیم موقعی تعدادی دنباله رو داشت. اما اکنون همه زبان به اعتراض گشودند از جانباز جنگ گرفته تا مالباخته گان موسسه کاسپین و خوزستانی های بی آب و برق. باید به آقای روحانی گفت شما با برداشت کمی از صندوق ارزی میتوانید این مردم مالباخته رابه حق خود برسانید و به کارگرانی که شش ماه است حقوقشان به تعویق افتاده حقوقشان را بپردازید، چرا با زارعین اصفهانی اینجور رفتار میکنید ؟ کاری نکنید که مردم خشم و غضب شان را سر شما خالی کنند و دودمانتان را بر باد دهند، دروغ بس است، سید علی آقا خواب رفته است ؟ در بیهوشی است؟

آقای خامنه ای را مردم انتخاب نکرده اند،ایشان یک دیکتاتور تحمیل شده به ملت ایران است اما مردم به شما رای داده اند تشریفات و قدرت چنان شما را اغوا کرده که مثل فرعون در مناطق زلزله زده از ماشین پیاده نمیشود.
در ضمن گفتگوی هفتگی ما با جناب دکترمحسن سازگارا بخاطر سفر ایشان به کانادا به روز جمعه موکول شده است.

در ادامه برنامه به دیدن چند کلیپ از اعتراضات مردم و مالباختگان کاسپین خواهیم نشست.

در پی آن ازحمله یک تیم عملیاتی اسراییل به یک انبار نگهداری اسناد سری و محرمانه شما را آگاه خواهیم ساخت وبا شما به صحبت خواهیم نشست.

روز سی و یکم ژانویه ۱۱ بهمن سال پیش درست بعد از اعتراضات گسترده مردم و چند روز مانده به بیست و دوم بهمن ماه در یک منطقه تجاری تهران یک تیم از ماموران موساد نزدیک به ده نفر ، تمام زنگ خطر ها را از کار انداخته و با مشعل هایی که تا ۳۶۰۰ درجه حرارت تولید میکند وارد محل میشوند، حال محل کجاست؟ یک انبار گسترده بزرگ درست کرده اند و دوازده مامور هم نگهبان آنجا بوده اند، و تمام اسناد مربوط به برنامه اتمی ایران را به آنجا منتقل کرده اند در گاوصندوق های سه لایه، که در این گاو صندوق ها نزدیک به نیم تن اسناد محرمانه و نقشه ها وهزاران سی دی و دی وی دی گذاشته شده است.

این گاو صندوق ها در عرض شش دقیقه باز میشوند و تمام اسناد و مدارک به سرقت میبرند و تمامی نگهبانان هم کشته میشوند،پس از پایان این عملیات ، این تیم به آذربایجان میرود و از آنجا هم به ترکیه می روند، البته دو نفر از کسانی که با آنها همراهی میکرده اند از همکاران سردار طائب و سردارن سپاه بوده اند که همراه تیم موساد به خارج از کشور رفته اند، به عقیده من در تاریخ جنگ جاسوسی همچنین اتفاقی نیفتاده است، این کار را اسرائیلی ها انجام دادند که بگویند جمهوری اسلامی ببر کاغذی است، در سوریه هم هر وقت دلشان میخواهد به نیروهای ما حمله میکنند و تعدادی از آنها را می کشند.

زندانیان سیاسی که از سال ۸۸ در زندان هستند می گویند که تعدادی از مسئولان امنیتی را گرفته اند، جمهوری اسلامی هم این موضوع را کذب خوانده است، ولی از درون میلرزند وقتی به این راحتی میآیند و مهمترین مرکز اطلاعاتی ومحرمانه ما را خالی میکنند شاید به سید علی آقا هم دسترسی پیدا کنند،.

در بخش دوم برنامه به گفتگو با همکار عزیزمان جناب آقای ایرج ادیب زاده خوهیم پرداخت و به بررسی جام جهانی فوتبال خواهیم نشست.مسابقات تمام شده است ولی حاشیه های آن تمام نشده است
دکتر نوری زاده: نظرتان در باره جام جهانی چیست و آیا مسکو سر بلند بیرون آمد؟

آقای ایرج ادیب زاده: این جام جهانی از لحاظ امنیت و ساخت استادیوم های ورزشی بسیار خوب بود ولی چون در سوی مقابلش آقای پوتین بوده است نمیشود گفت که همه چیز خوب بوده است. پوتین توپ جام جهانی را به پرزیدنت دونالد ترامپ تقدیم کرد و شما میبینید که از این جام جهانی چگونه میخواهد استفاده سیاسی بکند.دو بار در تاریخ جام جهانی در کشورهای دیکتاتوری برگزار شده است یکبار در سال 1934 جام جهانی در ایتالیا با حکومت فاشیستی موسیلینی و حالا هم در روسیه با حکومت دیکتاتوری پوتین و اینبار هم دیدید که چند نفر جان خود را به خطر انداختند و به وسط بازی فینال آمدند تا اینکه بگویند زندانیان سیاسی را نباید فراموش بکنیم چون حقوق بشر سالهاست که در این کشورنادیده گرفته شده است.

با ما باشید و پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید . منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب دانلود فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو