001-818-900-9945 contact@iranefardalive.com
انقلاب مخملین پهلوی ها دکتر منوچهر فرح بخش

پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه ۴ اردیبهشت

در ابتدای این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری از کشف جسد مومیایی شده رضا خان در شهرری شما را باخبر خواهیم ساخت. برخی از مردم  شاهد این عملیات  گفته‌اند که تیغ‌های بیل‌مکانیکی در محل مقبره تخریب شده رضا شاه  به طور اتفاقی به جنازه‌ای برخورد کرد که گویا مومیایی‌ شده بود.
مصطفی آجرلو، مدیر کل روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی در این زمینه می‌گوید: این منطقه در اطراف حرم حضرت عبدالعظیم قبلا قبرستان بوده است، بنابراین کشف جسد در این منطقه و در طرح توسعه‌ی آستانه یک چیز طبیعی است.
او در ادامه با بیان این‌که در طرحِ در دست انجام، هیچ حفاری انجام نشده است، تاکید می‌کند: فقط با توجه به اجرائی شدن طرح توسعه، بخش‌هایی از زمین کنده شده‌است بنابراین در این شرایط و در چنین پروژه‌هایی معمولا پیش می‌آید که با بقایای اجساد مواجه شویم.

رئیس قوه قضائیه در واکنش به خبر تعلیق مامور ارشادی که دختری را مورد ضرب و شتم قرار داده بود گفت نیروی انتظامی موظف است اقتدار خود را در هر حال حفظ کند. او از برخی “عقب‌نشینی‌ها” ابراز تعجب کرده است.آملی لاریجانی از نیروی انتظامی به عنوان “بازوی امنیتی کشور” نام برد و گفت: «نباید اجازه داد که هر کسی در مقابل اقدامات قانونی نیروی انتظامی مقاومت کند یا مأموری را مورد اهانت قرار دهد. نیروی انتظامی به هیچ عنوان نباید یک قدم هم عقب‌نشینی کند.

بدنبال آن به گفتگو با آقای محمد رضا شاهید خواهیم نشست و شما را در جریان اتفاقات و رویدادهای دیدار مکرون از آمریکا قرار خواهیم داد. بر طبق گزارش ایشان امروز آقای امانوئل مکرون دو دیدار جداگانه با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا داشته است و در میهمانی ناهار شرکت نموده است. همزمان مراسم موازی بین خانمهای روسای جمهور فرانسه و آمریکا برقرار بوده است . در بخش دوم برنامه به تحلیل و بررسی بودجه اختصاصی دولت در سال 97 برای موسسات مذهبی و دینی وموسسات منصوب به امام رضا و بودجه تعلق گرفته به آقایان  مصباح و دیگر آیت الله ها برای ترویج فریب و دروغ و خرافات خواهیم نشست و با شما صحبت خواهیم نمود. لایحه بودجه سال آتی برای برنامه حمایت از حوزه‌های علمیه و مدارس علوم دینی ۴۲۰ میلیارد تومان، حمایت از آموزش طلاب علوم دینی(برادران) ۳۵۳، حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی طلاب علوم دینی(برادران) ۶۶، و حمایت از فعالیت‌های پژوهشی طلاب در زمینه علوم دینی ۲۱ میلیارد تومان پیش‌بینی کرده است.

مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بودجه ۰ ۶۰میلیارد تومانی دارد؛ قرار است ۱۸۷ میلیارد تومان صرف «پرداخت مستمری به معمرین، ازکارافتادگان و خانواده مرحومین طلاب و روحانیون» شود؛ ۳۳۵ میلیارد تومان برای «پرداخت کمک هزینه معیشتی طلاب» تعریف شده؛ «ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و ورزشی به طلاب و روحانیون» نیز خود بیش از ۲۸ میلیارد تومان هزینه می‌برد. به بیان دیگر، از چشم حکومت در جمهوری اسلامی، «طبقه روحانیان» تعریفی جدا دارد و نیازمند امدادرسانی ویژه است.

درپی آن از شما دعوت می نماییم که به دیدن ویدیو کلیپ سخنان حشمت الله طبرزدی بنشینید . در انتها به منطقه خواهیم رفت و شما را در جریان آخرین خبرهای منطقه قرارخواهیم داد. با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم

یوتیوب فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو