001-818-900-9945 contact@iranefardalive.com
انقلاب مخملین پهلوی ها دکتر منوچهر فرح بخش

پنجره ای رو به خانه پدری جمعه ۳۱ فروردین

در این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری برنامه را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز مینماییم . زاینده رود در اصفهان ، سد بند امیر در شیراز اینها با تاریخ ما پیوند خورده است. آنوقت امام جمعه نادان و جاهل را ببینید چه میگوید باهم به دیدن کلیپ سخنانش می نشینیم .

چرا خدای رحمان، مسلمین و مؤمنین را بخواهد گوشمالی بدهد. مگر اینکه به این خاطر است که ذهنش را بدست شما احمق ها  سپرده است. کنار زاینده رود اگر بانویی و یا خانواده ای قدم بزنند قسمت بالای رود خشک میشود.. ؟؟ نادان جنایت تو و اربابت باعث خشکسالی می شود. هر کدامتان یک شاخه نهر برای زمین های خودتان کشیده اید . شما زاینده رود را خشک کرده اید.

حالا افتاده اند بجان کازرون که آنرا تیکه پاره کنند. نه اینکه به فکر مردم باشند؟؟ خیر!! اینها فقط بفکر خودشان هستند تا بلکه از این تقسیم کردن های استانها و شهرها شغلی برای اعضای خانواده دست وپا کنند.  اگر الان نجنبید زاینده رود و کارون و دریاچه بختگان و هامون که رفت یعنی ایران رفت. مردم یکخورده به خود بیایید اگر حرکتی نکنیم در پیش فرزندانمان شرمنده خواهیم شد.

در ادامه برنامه همراه با شما به دیدن چند ویدیو کلیپ از هموطنان معترض اصفهانی می نشینیم و با شما در این باره به سخن می پردازیم:

مقام معظم رهبری پدر سید حسن نصرالله در لبنان و ابوعزرائیل در عراق است در لبنان اگر رودخانه ای خشک شود دستور میدهند سپاه قدس از طریق هوا لوله کشی کنند و آب به آنجا ببرند. اما در اصفهان و خوزستان و کرمان؟؟؟

نه !!!! وقتی عشق به این سرزمین نداری وقتی این مردم را دوست نداری. با زشتی الفت پیدا کرده ای. وقتی معاشرانت محمد گلپایگانی و اصغر حجازی و ری شهری و علی اکبر ولایتی و سعید مرتضوی و سعید طوسی شدند. صحبت های اینها بوی مرگ و نابودی میدهد.

در بخش بعدی برنامه نگاهی به وضعیت وزارت امور خارجه و دیپلماتهای آنجا و دیگر کشور های منطقه  خواهیم کرد واز تفاوت دیدگاههای حاکمان این کشور ها  با شما صحبت خواهیم نمود.

در بخش دوم برنامه به منطقه خواهیم رفت و شما را در جریان رویدادهای منطقه فرار خواهیم داد

ابتدا اشاره ای به  فروش مواد شیمیایی از طرف کمپانی های بلژیکی که به رژیم سوریه مواد شیمیایی فروخته اند خواهیم داشت

سپس از ترورنافرجام  رئیس ستاد ارتش لیبی و از ورود یک هیئت بلند پایه طالبان به ایران شما را آگاه خواهیم ساخت.

همچنین به خبرهایی از انتخابات عراق و لبنان اشاره ای خواهیم کرد.

در انتهای برنامه به دیدن سخنان یک دانشجوی شجاع خواهیم نشست و توضیحاتی تقدیم حضورتان خواهیم نمود.

اگر شجاعت این دانشجو و یا دختری که دیروز در برابر گشت ارشاد مقاومت میکرد را داشتیم . مقاومت ما تنهایی و عزلت دیکتاتور را بهمراه دارد. و ما را به پیروزی نزدیک میکند روز پیروزی دیر نیست. دیگر کشور ما به دست دروغ گویان داده نخواهد شد و آرزوی داریوش بزرگ که خدایا کشور ما را از دروغ و خشکسالی حفظ کن خواهیم رسید و نجات پیدا میکنیم.  با ما باشید وبرنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو