001-818-900-9945 contact@iranefardalive.com
انقلاب مخملین پهلوی ها دکتر منوچهر فرح بخش

پنجره ای رو به خانه پدری دوشنبه ۲۷ فروردین

در این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری برنامه را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز خواهیم نمود. ابتدا از درگذشت دو بانوی سرشناس شما را آگاه خواهیم نمود.

سپس نگاهی به ناپدید شدن سعید مرتضوی در پی احضار وی برای اجرای حکم دو سال حبس از زبان محسنی اژه ای و نگرانی حسام الدین آشنا داماد دری نجف آبادی از فرار وی خواهیم افکند و در این باره با شما سخن می گوییم .

سپس به دیدن یک ویدیوکلیپ از صحبت های لوریس چکناواریان موسقی دان و رهبر ارکستر در ارتباط با اقلیت های قومی و مذهبی می نشینیم. و توضیحاتی تقدیم حضورتان خواهیم نمود.

در ادامه به دیدن دوگزارش تصویری از مدارس ایران خواهیم نشست و از هزینه روزانه یک میلیاردو دویست میلیون تومانی حوزه علمیه در باب پرورش آخوند برای یادگیری خزعبلات و گفتن دروغ به مردم با شما صحبت خواهیم نمود.

در بخش دوم برنامه به منطقه خواهیم رفت و شما را از حمله آمریکا و فرانسه و بریتانیا به سوریه با شلیک حدود یکصد موشک کروز به مناطقی که گفته میشود مراکز نگهداری مواد شیمیایی و بیولوژیک میباشد و انهدام آنها و وحشت اسد از این حملات و همچنین شکایت روسیه به شورای امنیت سازمان ملل متحد در ارتباط با حمله آمریکا به سوریه و همچنین سخنان نماینده آمریکا در سازمان ملل مطلع خواهیم کرد.

در ادامه اشاره ای به سخنان رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با خروج نیروهایش از سوریه و پاسخ آمانوئل مکرون خواهیم نمود و ازتاکید ماندن نیروهای آمریکا در سوریه تا از بین رفتن کامل داعش و خروج نیروهای ایران از سوریه با شما سخن خواهیم گفت.

در انتها به بررسی کنفرانس سران عرب در بحرین خواهیم پرداخت و شما را در جریان این نشست قرار خواهیم داد

با ما باشید وبرنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو