گزارش های ویژه

6632025

در گوشه و کنار شهر یکشنبه ۱۰ بهمن

ویژه برنامه ای در بزرگداشت دکتر شاداب وجدی شاعر و ادیب ایرانی به همت و تلاش بنیاد ژاله اصفهانی. با ما همراه باشید و نظرات خود را پیرامون موضوعات مطرح شده با ما در میان بگذارید.

ببینید »
hhhhhd

برگزیده های هفته دوشنبه ۳ آبان

در برنامه امروز مناظره حسین شریعتمداری نماینده ولی فقیه و مدیر موسسه کیهان را با ابراهیم اصغرزاده از سخنگویان دانشجویان خط امام و عضو سابق انجمن شهر تهران را مشاهده می فرمایید.

ببینید »
hyytyt

برگزیده های هفته جمعه ۳۰ مهر

در برنامه امروز ادامه مناظره دیدنی دکتر صادق خرازی سفیر اسبق ایران در سازمان ملل و فرانسه و دبیر کل حزب ندای ایرانیان، با حسین شریعتمداری نماینده ولی فقیه و مدیر موسسه کیهان و بازجوی سابق ...

ببینید »
trtrrrtr

برگزیده های هفته پنجشنبه ۲۹ مهر

در برنامه امروز مناظره دیدنی دکتر صادق خرازی سفیر اسبق ایران در سازمان ملل و فرانسه و دبیر کل حزب ندای ایرانیان، با حسین شریعتمداری نماینده ولی فقیه و مدیر موسسه کیهان و بازجوی سابق وزارت ...

ببینید »
mmmm

برگزیده های هفته چهارشنبه ۲۸ مهر

در این برنامه شما را دعوت می کنیم به دیدن بخش دوم از مناظره دکتر صادق زیباکلام (استاد سرشناس دانشکده حقوق دانشگاه تهران) با مهدی کوچک زاده درباره معیارهای کاندیدای اصلح. با ما همراه باشید.

ببینید »
hgytyt

برگزیده های هفته سه شنبه ۲۷ مهر

در این برنامه شما را دعوت می کنیم به دیدن بخش اول از مناظره دکتر صادق زیباکلام (استاد سرشناس دانشکده حقوق دانشگاه تهران) با مهدی کوچک زاده درباره معیارهای کاندیدای اصلح. با ما همراه باشید.

ببینید »