تظاهرات سیاسی، معیشتی در پنج استان کشور و اعتراضات  سراسری معلمان

در روزی که معلمان ایران در اعتراض به وضع موجود و نیز عدم همسان سازی شغلی انها و دستگیری تعدادی از معلمان به خیابانها آمدند و به وضع موجود اعتراض کردند.تظاهرات سیاسی و معیشتی هم در نقاط دیگر برگزار شد. هزاران نفر از معلمان در شهرهای مختلف ایران از جمله شیراز، اصفهان، تهران، کرمانشاه، سنندج، رشت و آمل تجمع اعتراضی برگزار کردند. و شعارهایی از جمله ننگ ما، وزیر فرهنگ ما، سردادند. تعداد زیادی از معلمین نیز مجددا در این اعتراضات دستگیر شدند.
همچنین بدنبال افزایش قیمتها در استانهای محروم کشور مردم در اعتراض به افزایش قیمتها دست به تظاهرات زدند و علیه خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی و ابراهیم رییسی شعارهایی سر دادند. تظاهرات در استان کرمانشاه و کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، فارس، اصفهان و لرستان در جریان بوده است. خبرگزاری دولتی ایرنا نیز برخی تظاهرات در شهرهای مختلف از جمله جونقان، یاسوج، شهرکرد، کازرون، اندیمشک و ایذه و فشافویه تهران را تایید کرد ولی بدون اشاره به شعارهای ضد رهبر و رییس جمهور گفت مردم با شعار بر علیه دولت، بازگشت قیمت‌ها به قبل را خواستار شدند.
در اندیمشک، پلیس در برابر معترضان شلیک هوایی کرده است.
گزارشها حاکی از آن است که نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در مرکز استان چهارمحال و بختیاری چندین بار اقدام به شلیک گلوله به سوی محل تجمع مردم معترض کردند. همچنین شهر جونقان در استان چهارمحال و بختیاری پنج‌شنبه شب شاهد تظاهرات گسترده مردم معترض این شهر بود. و در پایان جمعی از معترضان با شکستن تابلو پایگاه بسیج امام حسن مجتبی، آن را به آتش کشیدند.
به نظر میرسد دامنه تظاهرات در کشور در حال گسترش است ولی هنوز مقابله خشونت بار سنگینی از سوی حکومت انجام نشده است.