فرمانده قرارگاه مرکزی ستاد کل نیروهای مسلح و ارایه راهبرد برای حل مسئله بدحجابی

در سخنانی که نشان از سردرگمی حکومت به شمار میرود یکی از سرداران سپاه حل مسیله بدحجابی را بکارگیری نیروهای آتش به اختیار و اعمال راهبردهایی در این زمینه دانست.
سردار محمدحسین سپهر فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح صبح پنج شنبه در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب گیلان گفت عفاف و حجاب از واجبات مسلم دینی و مطالبه مراجع تقلید، رهبری و رؤسای قوا و نخبگان و متدینین و ترویج عفاف و حجاب در جامعه است.وی افزود: یکی از اهرم‌های مقابله با اساس انقلاب اسلامی، حجاب است. وی برای استدلال در این زمینه گفت در همایش سالانه ای که در یکی از دانشگاه‌های اسراییل برگزار می‌شود، نسخه برخورد با مردم ایران، بی عفتی، بی حیایی و توسعه انحرافات اخلاقی، مشروب خواری و ترویج استفاده از مواد مخدر عنوان شده و امروزه با این مسائل در کشور رو به رو هستیم.
وی گفت توسعه فرهنگ بی غیرتی و بی عفتی رأس تهاجم فرهنگی دشمن است، و ما با شبکه‌های پیچیده سازماندهی شده ترویج بی عفتی و بی حجابی و انحرافات اخلاقی در جامعه مواجه هستیم. او از نیروهای انقلابی خواست منتظر دستور نباشید.وی گفت در دولت‌های گذشته همت و غیرت لازم برای مقابله با بی عفتی و بی حجابی وجود نداشت، و عقب ماندگی زیادی در این حوزه داریم لذا به غیرت، همت و مجاهدت مسئولانی نیاز داریم که آتش به اختیار به این حوزه ورود کنند.وی با ذکر مثال گفت رئیس بیمارستان مجاز است با مراجعه کنندگان بی حجاب برخورد کند و به آنها خدمات ندهد زیرا آن شخص در حال انجام یک کار غیرقانونی و جرم است.وی هشدار داد اگر این روند ادامه یابد از کشورهایی نظیر ترکیه نیز بدتر می‌شویم، وی گفت حضور ۷ میلیون مسافر در گیلان نیازمند حمایت‌های ویژه مرکز در حوزه مبارزه با آسیب‌های عفاف و حجاب است.
دیدگاههای این سردار سپاه نمایانگر دیدگاهی از نظامیانی است که میتوانند هر کاری دوست دارند انجام دهند. در عین حال توجه ندارند تغییر ارزشهای مردم ناشی از اقدامات خلافی است که که روحانیون و نظامیان در کشور انجام میدهند نه اقدامات کشورهای مخالف.
چهل و چند سال است که این روشها نتیجه نداده و این سردار سپاه توجه ندارد که این روشها راه به جایی نمی برد.