حمله احمدی نژاد به انتخابات فاجعه بارمجلس و حداد عادل به عنوان دست بوس رژیم سابق

بدنبال سخنان غلامعلی حدادعادل رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که جز و افراد نزدیک به بیت رهبری است و جریانی اصولگراست وبا قاطعییت از رد صلاحییت احتمالی محمود احمدی نژاد در صورت کاندیداتوری در انتخابات خبر داده بود. و گفته بود که آمدن احمدی نژاد را اصلا به عنوان شوک انتخابات در نظر نگیرید؛ یعنی تکلیف روشن است.
احمدی نژاد در یک واکنش تند در خیابان انقلاب اورا دستبوس ملکه سابق رژیم پهلوی خواند.وی گفت آقایی حداد عادل که این حرفها را زده است در سال 84 هم تا لحظه آخر انتخابات، با کمک دوستانش سنگین ترین فشارها را به بنده آوردند تا به نفع کاندیدای مورد نظرشان انصراف دهم.در دوره ریاست جمهوری نهم هم این ها در طول مجلس هفتم، بیشترین ممانعت ها، تخریب، فشارها و انواع ترفندها را به کار گرفتند تا مانع از خدمات دولت به مردم شوند نمی دانم چرا عده ای وقتی ابراز لطف مردم به من را می بینند چنان خشمگین می شوند که نمی توانند خشمشان را کنترل کنند. این آقا سال 84 هم سنگین ترین فشارها را به من آوردند که در انتخابات شرکت نکنم.
متاسفانه کشور ما در حال حاضر گرفتار کسانی شده که خودشان را برتر از مردم می دانند و به خود حق می دهند که جای مردم تصمیم گیری کنند. اینها مملکت را ارث پدر خودشان می دانند و می خواهند مردم را از همه صحنه ها کنار بگذارند.وی افزودچگونه می توان انتظار داشت با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب‌اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود؟اگر اداره کشور دست ضدانقلاب بود وضع از این بدتر می شد؟وی همچنین حدادعادل را متهم کرد .این سخنان در حالی مطرح می‌شود که مجلس هفتم به ریاست حدادعادل از حامیان جدی دولت نهم بود.
احمدی نژاد در ادامه از لزوم انتخابات آزاد گفت و تاکید کرد رهبری هم گفتند که انتخابات پرشور لازم است و آن را تنها راه علاج دردهای کشور و برقراری امنیت اعلام کردند، اما این اقا رسماً از انتخابات افتضاح و حداقلی مجلس در سال 98 دفاع و آن را به عنوان یک الگوی موفق معرفی می کند و جالب است که این نسخه را برای انتخابات ریاست جمهوری هم دارد تجویز می کند. ما کجا باید دنبال دشمن بگردیم . وی سخنان حداد عادل را نشانه مهندسی انتخابات دانست و گفت این آقا بلافاصله رسماً و در حالیکه ماه‌ها به انتخابات مانده است به گونه ای سخن می گوید که خبر از مهندسی قطعی انتخابات توسط شورای نگهبان می دهد. واقعاً رد دشمن را در کجا باید جستجو کرد؟ البته مردم به این آقا می گویند تو چه کاره مملکت هستی که می‌خواهی برای همه تعیین تکلیف ‌کنی؟وی گفت من هنوز درباره انتخابات نظری نداده ام اما نمی توانم وضعیت افتضاح امروز کشور را تحمل کنم و درد و رنج و غصه های مردم را ببینم و کاری نکنم.. احمدی‌نژاد در حالی چنین سخنانی را مطرح میکند که هم در سال 1384 و هم هشتاد و هشت با حمایت نهادهای حکومتی در انتخابات مهندسی شده پیروز شد و در هردو انتخابات اعتراضات به تقلب در انتخابات با مشت محکم نهادهای امنیتی روبروشد.همچنین سخنان احمدی نژاد را به نوعی می‌توان بیانیه ای انتخاباتی از سوی او تفسیر کرد و نشان می‌دهد او عزم جدی برای حضور در انتخابات دارد.ولی بعید است که مورد تایید شورای نگهبان قرار بگیرد