بیانیه ارتش در حمله به رسانه های خارجی

در بیانیه ای که ارتش جمهوری اسلامی منتشر کرده به رسانه های فارسی زبان خارج در انتشار متن مصاحبه دریا دار سیاری حمله کرده است . و در عین حال توضییح نداده است که متن مصاحبه دریادار سیاری چرا منتشر نشده است .
در بیانیه گفته شده که ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق تدابیر فرماندهی کل قوا مبنی بر همدلی و هم‌افزایی بین نیرو‌های مسلح و سایر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره اصل وحدت را بعنوان تکلیف شرعی و وظیفه ذاتی خود دانسته و فرماندهان ولایتمدار، انقلابی و بابصیرت ارتش از آغازین روز‌های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا امروز با وجود توطئه‌ها و ترفند‌های دشمنان از هیچ کوششی در جهت وحدت و انسجام دریغ ننموده اند.
در بیانیه گفته شده مصاحبه اخیر امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در قالب گفت و گوی تصویری با خبرگزاری ایرنا یک مصاحبه تفصیلی به مدت ۹۰ دقیقه بوده که فراز‌هایی از عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در برهه‌های مختلف پس از پیروزی انقلاب را تشریح و تبیین کرده و این خبرگزاری در بخش اول تنها ۱۳ دقیقه از آن را منتشر کرده است.
متأسفانه دشمنان حسود و عنود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تقطیع و سوءاستفاده، این گفت و گوی انجام شده را مغرضانه و مزورانه تفسیر، تحلیل و منتشر نموده‌اند.
روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن اقدام ریاکارانه و کینه‌ورزانه رسانه‌های معاند و ضد انقلاب گفته مطمئناً مردم شریف و هوشیار ایران اسلامی به خوبی به این شیطنت‌ها واقف بوده و با بصیرت انقلابی، امید واهی دشمنان را به یأس و ناکامی تبدیل خواهند کرد.
این در حالی است که ایرنا فقط سیزده دقیقه از مصاحبه آقای سیاری را منتشر کرد که انهم بلافاصله حدف شده است . این روش تبلیغاتی جمهوری اسلامی در متهم کردن دیگران بدون انکه توضییح دهد که محتوای مصاحبه چه بوده و رسانه های فارسی زبان فقط متن صحبتها را منتشر کردند و چه تحریفی انجام داده اند که این بیانیه صاد رشده است و انتقادات دریادار سیاری از رشوهای تبلیغی و سیاسی سپاه باعث شده که از بیت رهبری دستوربه حذف مصاحبه
دهند .