پنجره ای رو به خانه پدری چهارشنبه ۹ مرداد

این شماره از برنامه را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم. امرداد ماه، ماه بزرگی است مرحوم تقی زاده وقتی زنده بود بهر حال عضو سنا بود و وقتی جشن مشروطه را میگرفتند او نمادی از مشروطه بود و در آنجا حضور داشت ،این رجال که یکان یکان رفتند در واقع آن طمع مشروطه هم پر کشید ، در بهارستان دیگر بویی از مشروطه نبود ، در مجلس سنا چند تن از این سناتور پیرمرد ها بودند و یادی از آن روزگاران بودند و سنا برای این بود که پیران سیاست در آن حضور داشته باشند و رژیم جمهوری اسلامی آمد و جای آن خبرگان  چه کسانی نشسته اند ،  یادم هست سپهبد جهانبانی پیرمرد در سنا بود حالا شما این اشخاص مثل محمد حسینی ننه چرا در مجلس  خبرگان هستند چرت میزنند یا اانگشتشان تا نصفه در دماغشان است و خوابشان برده ، و به هر کدام از اینها دفتر و دستک و ساختمانی هم داده اند اینها سالی دوبار جلسه دارند و فقط پنج دقیقه اول بیدارند و مراسم عبودیت به رهبری را اجرا میکنند و دومرتبه بخواب میروند آنهم از رئیسشان که او هم مانند آنهاست!!!

۱۵ میلیون تومان حقوق و مواجب میدهند که آنها بیایند آنجا بنشینند و از سید علی تعریف کنند .

داشتم نگاه میکردم وقتی شاه لقب آریامهر را انتخاب کرد  خودش هم دلش نمیخواست که لای زرورق بپیچانندش بعد بکلی شاه را از مردم جدا کرد بعد از سوء قصد ها شاه هم دیگر رغبتی نداشت که بین مردم برود من در محضر پدرم می ایستادم و چند بار شاه را دیدم که از آنجا رد میشد  بعد شاه را هلیکوپتری کردند خوب اینجور که مردم را نمیدید!!! در سخنرانی ها و اعیاد اول که پادشاه بود و ملکه که ملکه ثریا بود بعد نخست وزیر هم حرف میزد من بعضی هایشان را خوب یادم هست و این آخری ها ولیعهد هم یک چهار کلمه ای حرف میزد ، چند روز پیش گفتم برایتان که مراسم یادبود پادشاه فقید بود و فیلمی هم تهیه کردند که به دیدن فیلم کامل می نشینیم.

افسوس میخورم که یک بانوی فرهیخته باید چهل سال در غربت این سالهای سخت را بگذراند امیدوارم یک روزی ما از زنجیر  ۲۸ مرداد و بهمن ۵۷ آزاد بشویم  از و آزاد خواهیم شد، و از عهده مجاهد و فدایی و توده ای آزاد بشویم آنوقت راحت میشود قضاوت کرد جایگاه مصدق را به او داد جایگاه پادشاه هم میشود داد تمام انسانها دارای نفطه ضعف هستند فکر نکنیم اگر از محمد رضا شاه انتقاد کردیم دوستش نداریم و آدم بدی او را میدانیم نه!!! اصلا اینطور نیست  بلکه چون  میخواهیم تصویرش خدشه دار نشود تمام آن مسائل بررسی بشود،

خبر دیگر که انتظارش میرفت آقای نجفی شهردار پیشین تهران به قصاص محکوم شد ، این قانون وحشی که آدم به هرجایش نگاه میکند مشمئز میشود یک انسانی جنایتی و خطایی کرده تا ابد بفرستیدش زندان این کار جنایتی که کرده هر روز یادش میاید شاید ده تا کتاب نوشت یا آنچنان متنبه شد که تمام عمرش را در کارهای سودمند شرکت کرد.

اخوی ایشان که میآید این حرفها را میزند به کمک نجفی در شهرداری شغل گرفته است آخر یک ذره انصاف داشته باشید یکنفر برای من نوشته شما جوری از نجفی تعریف کردید که انگار فرشته خداوندی است !!! اولا من  همچین حرفی نزدم بلکه گفتم اگر این آقای نجفی با این مصیبت امروز روبروست و هفت تیر را کشیده  و اعتراف کرده  به منزله این نیست که این آدم جنایتکار است  بحث من سر این بود در فیلم زندگی خصوصی شما میبینید کسی که پونز به پیشانی دخترها میزند ادای اصلاح طلبان را در میآورد مثل خواهر زاده آقای خاتمی که ۶ دوره در مجلس بوده حتی یک کلمه حرف نزنی و روزی هم که حرف میزنی  از مقام معظم رهبری ستایش کنی !!!!! واقعاً بعضی ها بودنشان بعنوان نماینده مایه ننگ است.

وکیل آقای نجفی تقاضای تجدید نظر کرده اند  خانواده همسر متوفای ایشان تا کجا میخواهد جلو برود آیا با قصاص نجفی عزیزشان زنده میشود ؟ نه !! باید پیش خودشان بنشینند فکر کنند  آنکس که باید محاکمه شود دستگاه اطلاعاتی ولی فقیه است که پرستو بازی را راه انداخته است دوستی میگفت حالا تارگتشان مسئولان اماراتی هست و رژیم اسلامی یا سازمان اطلاعات سپاه به رهبری حسین  طائب  تصمیم دارد  پرستو استخدام کند و باید قدشان از ۱۶۸ کمتر نباشد وزنشان از ۵۰ کیلو بیشتر نباشد خوش اندام باشند و اماده گی فداکاری و ایثار  در راه اسلام ناب محمدی و سید علی آقا و امام زمان را داشته باشند.

در بخش بعدی برنامه نگاهی به توییت جدید ترامپ خواهیم افکند

حرفی آقای ترامپ زده یعنی توییت کرده ، میگوید ایرانی ها در هیچ جنگی در دوران اخیر پیروز نبوده اند ولی در مذاکرات همیشه  پیروز شده اند ،حرف قابل تاملی است در صورتی که آدم معاهده گلستان و ترکمن چای را از یاد ببرد،  هفده شهر قفقاز را و هرات را از یاد ببرد ترکستان را از یاد ببرد،  این که در مذاکرات ما همیشه موفق بوده ایم در گذشته یک دلیل آن وجود دیپلمات های برجسته ایرانی بوده است

مثل راغب و دکتر مشایخی بود در قرار داد ۱۹۷۵ تمام شرایط را بنفع ایران بستند  ویا در مورد بحرین

۱۵۰ سال بود زندگی خودش را کرده بود و عضو اتحادیه عرب بود  بعد تمام کشور های مستقلش  اجازه میدادند که ایران لشکر کشی بکند آیا دنیا میگذاشت ؟؟؟ شاه با بهترین درایت و در پس بهترین سیاستمداران و دیپلمات هایی که دلشان برای ایران خانم می طپید در واقع برگزاری همه پرسی در بحرین یگانه کاری بود که غرور ما را نگه میداشت و مانع از بروز خصومت میشد و ما هم بهترین روابط را با آنروز امارت و بحرین بر قرار شد ……………..

در ادامه به قرار داد ۵۹۸ اشاره ای خواهیم نمود، و همچنین از در خواست وزیر خارجه امریکا مایک پمپئو برای سخنرانی در دانشگاه ها ی ایران و با مردم ایران شما را باخبر خواهیم نمود.

همچنین  از اعزام ناوهای فرانسوی و انگلیسی به خلیج فارس و درخواست ترامپ از آنگلا مرکل برای پیوستن به او  با شما سخن خواهیم گفت .

با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب دانلود فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو