پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه ۲۰ فروردین

این برنامه از پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم.
آقای صادق خرازی اظهار نموده اند که همه سپاه پاسداران را دوست دارند و عاشق سپاه هستند . بله اگر ندا که توسط یک پاسدار به خون غلطید دختر برادر شما بود آیا بازهم سپاه را دوست داشتید بگذارید حکایتی را برایتان بگویم حکایت قابل تاملی است.
آقای خمینی که به ایران بر می گشت یک کمیته درست شده بود کمیته استقبال از امام دلیلش هم این بود که دکتر بختیار میگفت من هیچگونه ضمانتی نمیکنم این آقا سرخود بلند شده آمده و ممکن است یک نفر سر خود به او تیر بزند و بیایید دولت را متهم بکنید که سید اولاد پیغمبر را کشتند نه ما کاری باهاش نداریم اگر قرار است بیاید نظم قانونی باید در کار باشد گفتند یک کمیته استقبال درست میکنند و مهندس صباقیان مامور اینکار شد و گفتند که بیشترین افراد کمیته استقبال نهضت آزادی ها بودند یک عده هم بچه های بازاری بودند حاج تقی خانی و حاج رفیق دوست برادرزاده ها وقوم و خویشانشان تیم درست کرده بودند و بچه های میوه فروش بودند اینها هرکدام یک تیم داشتند مثلا بعضی هاشون با دولت شاه روابط داشتند مانند ناصر خان حسن خانی و نوچه هایشان بودند اینها در کمیته استقبال بودند مدرسه رفاه هم شده بود مقر ، سیستم هم اینجور بود که یک ماشین بلیزر را داده بودند آهن در سقفش کشیده بودند و فکر کرده بودند ممکن است ارتش بیاید اینها را بزند وبا دوتا آهنی که اینها می کشند جلویش را بگیرند اینها نمیدانستند ارتش ایران ارتش مزدورنیست مثل سپاه نیست آدم خوار و جنایتکار نیست.

ارتش ایران ارتش آدمخواری نبود و به مردم علاقه مند بود و تیر به مردم نمیزد و حتی آنزمانی که با تانک در خیابان ایستاده بودند و مردم گل میدادند آنها مردم را میبوسیدند ، آمدند تیمی را بعنوان حافظان خمینی درست کردند ، یک عده همین محسن رضایی و رفیق دوست ویحیی رحیم صفوی بودند و بعدا تو سپاه جا گرفتند و یکی هم بنام حمید نقاشان بود حمید خیلی بچه درشتی بود و بچه همان خیابان ایران هم بود و همیشه پشت سر خمینی می ایستاد. او روز و شبش پیش خمینی بود و جانش را برای خمینی میداد آقای خمینی که به قم رفت حمید یک مدت غیبش زد در دو ماه وسط، آقا گم شد هنوز جماران هم نرفته بود و من داستان کجا بودنشان را جزو مطالبی است که با گزارش پسر صاحب خانه میایم برایتان میگویم که آن دو ماه کجا بوده است.

این آقای حمید نقاشان وقتی خمینی به جماران آمد آنجا بود و مسئول همه کاره شده بود و برای من جالب بود دوران درجه دادن شد او هم درجه گرفت سرهنگ شد و بعد سردار شد اما قیافه اش کامل عوض شد. حالا حمید چیکاره شده ؟ حمید بلاخره دید همه صاحب همه چیز شدند ، شرکت کاترپیلار که معرف حضورتان هست شرکتی که در زمان شاه تولید کننده آسانسور های ایران بود و تمام شرکت های بزرگ از این آسانسور ها استفاده میکردند شبانه مدیر این شرکت گرفته شد و ایشان شرکت کاترپیلار را تحویل گرفتند و البته یک کم انصاف داشت مثلا از محسنی اژه ای بهتر بود ،!!!!
شما دانه دانه اطراف خامنه ای میبینید که چه دزدانی نشسته اند و راجع به مروی هم میگویم که به جای سید ابراهیم رئیسی ایشان شده تولیت آستان قدس، ما دو تا مروی داشتیم و راجع به هردو برایتان خواهم گفت . آقای حمید رضا نقاشان تبدیل شد به غولی که رئیس یک باند بزرگ اقتصادی سپاه دستش است ، یک تفاوت با بقیه داشت آدمکش نبود !!!
شما این افرادی را که میچینیم بعنوان مافیای سپاه ، و ایالات متحده باید اسم و ذکرشان را میبرد ، به اعتقاد من آن سپاهی که حتی درجه سرهنگی دارد و در شهرک شهید محلاتی ساعت ۶ که از سر کار میاید لقمه نانی میخورد و بعد میرود مسافرکشی می کند او کجا تروریست است بدبخت!!! اما اسماعیل قاآنی که عامل کشتن صد ها تن بوده یقه اش را باید گرفت، عراق و سوریه و یمن و حاشیه خلیج فارس نباید حاشیه امن برای قاسم سلیمانی و اسماعیل قاآنی باشد نباید براحتی حرکت بکنند اینها جنایت کرده اند آدم کشته اند اینها سینه قاسم لو را شکافته اند اینها نباید به این راحتی بیایند و بروند ، آقای محمد آزادی نباید بیاید و برود که گردن شاپور بختیار را بریده!! این جنایتکارها باید پاسخ بدهند باید جواب بدهند و باید به اشد مجازات محکوم بشوند .

قصه ای که میگویم که حکایت اینبار با بار های دیگر فرق دارد؟؟؟ ، آقای ویلیام برتز معاون سابق وزارت امور خارجه و سفیر آمریکا در لبنان بود و یک چهره برجسته در دیپلماسی آمریکا و الان هم در هر موضوعی که در خاور میانه هست او هم هست و خانم جولیان برتز که او هم هست و بعد در هرات کنسول شد ویلیام برتز در کتاب خاطرات خودش کانال پشت پرده تاریخچه دیپلماسی آمریکا و ارتباط با ایران را در آن آورده است که پرزیدنت اوباما در زمان جنبش سبز نامه ای محرمانه برای خامنه ای فرستاد ، در این نامه تلاش بود که اگر به بیرون هم درز کرد آبروریزی نشود………….

در ادامه برنامه اشاره ای به سخنان روحانی در ارتباط با سیل خواهیم داشت و در انتها به الجزایر میرویم و شما را در جریان کنار گذاشتن بوتفلیقه و انتخاب رئیس مجلس سنا بعنوان رئیس جمهور موقت
قرار میدهیم .
با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب دانلود فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو