شهردار جدید تهران و تصویر سازی ازفرصتهای جدید

حناچی که روز گذشته رسما به عنوان شهردار تهران از وزارت کشور حکم گرفت در اولین حضور رسمی خود در مراسم تجلیل از خادمان بسیجی شهرداری تهران که در خدمات رسانی به زائران اربعین حضور داشتند شرکت کرد و گفت در جنگ تحمیلی، داشتن روحیه و تفکر بسیجی همراه با دانش وعمل موجب شد که این جنگ را از تهدید به فرصت تبدیل کنیم.
وی گفت در هشت سال دفاع مقدس موفق شدیم با همین روحیه بسیجی و تلاش مهندسان فنی، پل خیبر را روی آب در 14 کیلومتر احداث کنیم..
سالک رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران نیز در این مراسم با تشکر از حمایت های اعضای شورای شهر و شهرداری تهران در خدمات رسانی به زائران اربعین گفت در مسیر نجف به کربلا موکب علی ابن موسی الرضا شهرداری تهران به مدت 2 هفته خدماتی به زائران ارایه کرد.
مجتبی سالک افزود در این موکب پزشکان متخصص در تخصص های گوناگون به صورت رایگان خدمات پزشکی ارایه کردند و همچنین در آشپزخانه نیز در زمان اوج حضور زائران هفت هزار پرس ناهار و 11 هزار پرس شام‌ طبخ و توزیع شد.وی بیان کرد بخش زیادی از هزینه های موکب را مردم و نیکوکاران تقبل کردند و در این 2 هفته بالاترین کیفیت پذیرایی و خدمات به زائران حسینی ارایه شد.در این مراسم بسیجیان شهرداری تهران که در مسیر نجف و کربلا خدمات رسانی داشتند تجلیل شدند.
مسئله هزینه کردن منابع شهرداری تهران برای مراسم اربعین از موضوعاتی است که شورای شهر جدید هنوز نتوانسته به آن ورود کند هرچند امسال هزینه های مالی کمتری برای انجام این کار ها مصرف شده بود .