پنجره ای رو به خانه پدری دوشنبه ۲۹ مرداد

این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم .ابتدا به مناسبت سالروز۲۸ مرداد با شما به سخن خواهیم نشست. همیشه فکر میکنم که اگر شاه و مصدق بهم نزده بودند چه اتفاقی می افتاد؟ اگر سنجابی پشت به رفیقش نکرده بود، سنجابی این معرفت را نداشت که از شاپورخان عذر خواهی کند، ولی دکتر صدیقی داشت و همیشه پشت بختیار بود. ایکاش تاریخ همانطور که باید، نوشته میشد همه مردم میتوانستند هم سر مزار محمد رضا شاه بروند و هم بر مزار مصدق حاضر شوند،. ای کاش یکی از خیابانهای ما بنام سروش کتیبه بود ، ای کاش یکی از میادین ما بنام عبدالرحمان قاسملو بود.
در ادامه از خبر خاموشی مهندس بهرام نمازی شما را آگاه خواهیم ساخت. سپس به دیدن فیلم تشیع جنازه عزت الله انتظامی خواهیم نشست.
در پی آن اشاره ای به سخنان این مرد حقه بازو دروغ گو، مصباح یزدی که میگوید مراقب باشید کسانی که اولویتشان ایرانی بودن است سرکار نیایند. ما چه ملت بی غیرتی باید باشیم اجازه بدهیم هفتاد میلیارد از پول ما برود درجیب این ضد ایرانی فاسد که هم اخلاقاً فاسد است و هم فکراً فاسد است این را باید از اینجا پاک کرد و به عراق فرستاد.

حاج قاسم سلیمانی سردار سرلشکر، این آقا شاگرد بنا در کرمان بوده و فقر را میشناسد درد رو میداند، این آدم نصف عمرش را در عراق هست حالا کجا رفته ،مردم کرمانشاه خانه ندارند هیچی نیست،!؟ ایشان رفتند از بزرگترین پروژه مذهبی عمرانی ایران در نجف بازدید کنند، حضرت علی احتیاج به حرم داره؟. این دکانی که اینها درست میکنند برای شکم یک مشت آخوند فاسد و دزد است که پولها رو بتونن بالا بکشند ، خجالت بکش آقای سلیمانی آنوقت تو برای آمریکا خط و نشون میکشی ،پنجاه میلیونی که قطری ها دادند رو چیکار کردی. ده میلیونش رو دادی دفتر رهبری برای خمس ، چهل میلیونش رو چیکار کردی رفتی خونه شهید باکری؟،شهید باقری؟ ، سراغ بچه ها شونو گرفتی ؟ تو حالا با رستم قاسمی هم پیاله هستی دزد بزرگ. اخیرا شنیدم دودی هم میزنید و باهم میشینید،. خدا رحمت کنه حاج قاسم سلیمانی شاگرد بنا رو!!!

اینروزها سالروز حادثه سینما رکس هم هست و چون من از نزدیک دنبالش بودم خیلی برای من تأمل برانگیز است از منزل آقای خمینی دستور آتش سوزی صادر شد، آقای کیارش هم دستورات را گرفتند و رفتند و سینما را به آتش کشیدند فکر نکنید عکس مصدق رو اونجا بیخود گذاشتند میخواهند که شاه رو بزنند، و بگویند رژیم کرده است ،این مردم بیچاره عزیزانشون و از دست دادند، زنده زنده پرپر زدند و مردند، شاهزاده رضا پهلوی گفته است : امیدوارم در آینده ای نه چندان دور و در دادگاهی ملی و علنی و عادلانه پرده از چهره جنایتکارانی که با نقاب خدا باوری و ایمان دینی مرتکب چنین جنایت هولناک و غم انگیزی شدند محاکمه گردند و چهره شان هویدا شود.

شما خلبان جنگ ایران و عراق که استادیومی هم بنامش شد یادتان هست خلبان شیرودی حالا در سالروز مرگش دخترش میگوید،پدر من قهرمان جنگ ایران و عراق بود سی وهفت سال است که آرمیده تا مسئولین بی کفایت غارت کنند و ببرند و به امثال ما دهن کجی کنند،. دخترم نوبت دهان کجی ملت ایران هم به اینها خواهد رسید،.اینها از آن هم که مش قاسم میگفت زودتر میروند مجموعه جهل و جور آنی دود میشود و به هوا میرود.

در بخش بعدی نگاهی به اعتراض و دستگیری آقایان شعله سعدی وآرش کیخسروی و مسعود جوادیه به همراه محمد نوری‌زاد، در مقابل مجلس شورای اسلامی خواهیم افکند و با شما سخن خواهیم گفت.

در بخش دوم برنامه شما را از خروج شرکت توتال از پارس جنوبی باخبر خواهیم نمود. همچنین به بررسی مصاحبه محمد جواد ظریف با CNN خواهیم نشست.
«محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه ایران روز یکشنبه با شبکه خبری «سی‌ان‌ان» درباره توافق هسته‌ای برجام و بازگشت تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران مصاحبه کرد وزیر خارجه ایران در این مصاحبه که به نوشته سی‌ان‌ان در تهران انجام شده گفت: من معتقدم بیماری‌ای در ایالات متحده وجود دارد که اسمش اعتیاد به تحریم است. سی‌ان‌ان نوشته مصاحبه با ظریف روز یکشنبه، در شصت و پنجمین سالروز کودتای مورد حمایت آمریکا برای سرنگونی دولت منتخب مردمی محمد مصدق، نخست‌وزیر وقت ایران انجام شده است. جالب اینست که میگوید من اشتباه کردم که به آمریکاییها اعتماد کردم. اینها آن کسی نبودند که ما فکر میکردیم و چون آقا فرمودند ما به این آقایان اعتماد نداریم ایشان هم میخواهد بگوید حرف حرف آقا است و حرفایشان وحی منزل است، یعنی اگر شما اشتباه کردید ماهم غلط کردیم و اشتباه کردیم وقتی ارباب اشتباه میکنه ماهم باید اشتباه بکنیم ایشون آمد آنقدر حرفای بی ربط زد ، پیش خودم میگفتم چطور میتونه این حرفها رو به دروغ بزند. داستان آقای جان کری دیگه تکرار نمیشود آقای اوباما یه جور سرسپردگی به اینها داشت دیگر نیست ، دوران ترامپ فرق میکنه، و ایشون هنوز فکر میکنه راه چاره ای هست در مورد اروپا هم همه دارند از ایران بیرون میروند چرا ؟ چون این رژیم باید برود چون شما دروغگو هستید ، همه راهها را امتحان کردند دیگر وقت رفتن است.
در انتها به منطقه خواهیم رفت و شما را در جریان رویدادهای عراق قرار خواهیم داد. با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

یوتیوب دانلود فایل صوتی فایل صوتی کم حجم گوگل درایو